Правила використання

Перед початком використання даного сайту прохання уважно ознайомитися з Правилами користування

Правила користування (далі - Правила) регулюють порядок надання послуг онлайн-сервісом www.myprint.com.ua (далі - Сервіс). Ці правила користування є публічним договором. Перегляд сторінок, реєстрація, оформлення заказу, будь-яка інша дія користувача передбачає його приєднання до даного Правила. Правила, викладені в цьому розділі, діють протягом всього часу знаходження користувача на сайті та поширюються на всіх відвідувачів, зареєстрованих а також, які не мають облікових записів. Якщо ви НЕ погоджуєтесь з справжніми Правилами, переконливе прохання НЕ користуватися даним Сайтом.

Весь інформаційний зміст даного Сайту, включаючи елементи дизайну, текстові, графічні компоненти, програмні сервіси, фото є власністю компанії «РА Дата Медіа», її ліцензіаром або постачальником інформації та охороняється законодавством про авторське право, товарними знаками та іншими законами, що захищають інтелектуальну власність.

Обов’язковою умовою користування даного Сайту є те, що ви не маєте права використовувати цей Сайт в будь-яких інших цілях, які є незаконні або заборонені відповідно до цих Умов користування, або будь-якого діючого законодавства. Ви підтверджуєте свою згоду з тим, що ви берете на себе відповідальність за будь-які матеріали, надані вами через даний Сайт, в тому числі за законність, достовірність, відповідність, автентичність та авторське право на будь-які подібні матеріали.

Онлайн-сервіс www.myprint.com.ua надає послуги з нанесення фото, малюнків, текстів на футболки. Рекомендуємо, перед замовленням продукції ознайомитись з довідковими матеріалами у розділах «Питання-відповіді», а також уважно вивчити інформацію на сторінці «Доставка та оплата».

Для оформлення замовлення, ви заповнюєте електронну форму, потім заявка відправляється на опрацювання менеджеру.

При оформленні замовлення, ви можете скористатися онлайн-конструктором, розробити персональні елементи дизайну. Крім цього, ви можете загрузити на сайт готові макети або замовити розробку дизайну футболок.

Оплата товару здійснюється за допомогою електронних платіжних систем або по сформованому системою рахунку в відділення банку. Виготовлення продукції відбувається після зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок.

Оформляючи замовлення, Ви приймаєте той факт, що колір готової продукції може злегка відрізнятися від кольорів, що відображаються на моніторі, в зв'язку з принциповими розбіжностями кольоропередачі в колірних моделях RGB (монітор) і CMYK (друк). У цьому випадку товар, який має зазначені розбіжності, визнається товаром належної якості.

Ви берете на себе всі ризики, пов'язані з використанням даного Сайту. Інформаційний вміст даного Сайту надається на умові «як є».

Адміністрація не несе відповідальності за можливі помилки і неточності в матеріалах сайту, за порушення його роботи, за втрату інформації, заподіяння моральної, матеріальної або будь-якого іншого шкоди, який виник внаслідок використання сайту.

ВИ ВИЗНАЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ ЦЕЙ САЙТ ТА МАТЕРІАЛИ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК, І ЩО ЦЕЙ САЙТ ТА МАТЕРІАЛИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ, ЯКІ ІСНУЮТЬ НА МОМЕНТ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ САЙТУ, ЩО МИ НЕ НАДАЄМО ГАРАНТІЇ ЩОДО ЦЬОГО САЙТУ І БУДЬ-ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ, ЩО МІСТЯТЬСЯ НА НЬОМУ ; ЩО МИ НЕ НАДАЄМО БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ І ЗАЯВИ ЩОДО ТОЧНОСТІ, ДОСТОВІРНОСТІ, ПРАВИЛЬНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ, СВОЄЧАСНОСТІ, БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ, БЕЗПЕКИ, ВІДСУТНОСТІ ДЕФЕКТІВ І ПОМИЛОК НА ЦЬОМУ САЙТІ І В МАТЕРІАЛАХ ( В ТОМУ ЧИСЛІ, ВІДСУТНІСТЬ ВІРУСІВ, ЯКІ САМОСТІЙНО ПОШИРЮЮТЬ ШКІДЛИВІ ПРОГРАМИ , ТРОЯНСЬКІ ПРОГРАМИ, ІНШІ ШКІДЛИВІ КОДИ І / АБО ІНШІ НЕБЕЗПЕЧНІ КОМПОНЕНТИ). ЗА ВИНЯТКОМ ЮРИСДИКЦІЇ,ЯКА НЕ ДОПУСКАЄ ВИНЯТКИ ЧИ ОБМЕЖЕННЯ ПЕВНИХ ГАРАНТІЙ, ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ, А ТАКОЖ НАШИХ ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ, АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ, ЛІЦЕНЗІАРІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ОБМЕЖУЄТЬСЯ В УСІХ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ВИПАДКАХ. ВИ ВИЗНАЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НАША КОМПАНІЯ І / АБО НАШІ ДОЧІРНІ ПІДПРИЄМСТВА, ФІЛІЇ ОСОБИ, ВЛАСНИК ЛІЦЕНЗІЇ ТА / АБО ПОСТАЧАЛЬНИКИ НЕ НЕСУТЬ БУДЬ-ЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ, НЕЦІЛЬОВИМ ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ АБО БУДЬ-ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ (ЯКІ ВИНИКЛИ В СИЛУ ДОГОВОРУ, ПРАВОПОРУШЕННЯ, НЕДБАЛОСТІ, БЕЗУМОВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО ПО ІНШИЙ ПРИЧИНИ, НАВІТЬ У ВИПАДКУ ЯКЩО НАША КОМПАНІЯ І / АБО НАШІ ДОЧІРНІ ПІДПРИЄМСТВА, АФФІЛІРОВАНІ ОСОБИ, ВЛАСНИК ЛІЦЕНЗІЇ ТА / АБО ПОСТАЧАЛЬНИКИ БУЛИ ПРОІНФОРМОВАНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ЗБИТКІВ); І, ЯКЩО ВИ ВИСЛОВЛЮЄТЕ НЕВДОВОЛЕННЯ АБО ВИМАГАЄТЕ ВІДШКОДУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗБИТКІВ У ЗВ'ЯЗКУ З БУДЬ ЯКОЮ ЧАСТИНОЮ ЦЬОГО САЙТУ, МАТЕРІАЛАМИ АБО ЦИМ ДОГОВОРОМ, ЄДИНИМ ТА ВИНЯТКОВИМ МЕТОДОМ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ВАС Є ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ І ВСІХ МАТЕРІАЛІВ. ЗА ВИНЯТКОМ ЮРИСТИКЦІЇ, ЯКІ НЕ ДОПУСКАЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПРЯМІ І НЕПРЯМІ ЗБИТКИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НАШОЇ КОМПАНІЇ, ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ, АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ, ЛІЦЕНЗІАРІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ОБМЕЖУЄТЬСЯ В УСІХ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ВИПАДКАХ.

По всіх запитанням, які стосуються цих Правил, звертайтеся за тел. (095) 378 98 28, (066) 445 40 67, olha.deren@gmail.com

Питання і відповіді

Як називається метод нанесення на футболку?

DTF-друк (direct-to-film)- це порівняно нова технологія друку, яка дозволяє наносити повнокольорові зображення високої якості. Зображення переноситься на футболку, за допомогою термопреса. Заявлена зносостійкість ДТФ друку на тканинах більше 50 циклів прання, рекомендується не використовувати відбілюючі засоби, прати на програмі делікатне прання, температура 30 С, сушити речі на низьких обертах.

Чим відрізняються футболки Classic від Comfort? Та який склад тканини?

- Comfort Футболка модель комфорт-класу. Виріз оброблений рібом з додаванням еластану. Подвійні шви для запобігання деформації вироба, зміцнююча тасьма по коміру. Короткі рукава. Широка колірна гамма. Щільність: 190 г/м2
Матеріал: 100 % напівгребінна бавовна Ringspun
- Classiс Футболка - зручна, практична і демократична модель без бічних швів.
Комір футболки оброблений рібом з додаванням еластану, зміцнююча тасьма по коміру. Широка колірна гамма. Короткі рукава. Щільність: 150 г/м2
Матеріал: 100 % напівгребінна бавовна Ringspun

Чи можна зробити нанесення на моїй футболці?

Так, можна, але гарантії якості нанесення не даємо

Я не можу загрузити фото для малюнку, що робити?

Оформіть замовлення у нас на сайті без малюнку, а в коментарях добавте інформацію, що Вам потрібна допомога, менеджер до Вас передзвонить.

Чи потрібний спеціальний догляд за готовим виробом?

Так, ручне прання при температурі до 40°C, не терти нанесене зображення. Прасування навиворіт виробу.

Якщо мене не влаштовує виконане замовлення, що робити?

Якщо виконане замовлення не відповідає заявленим вимогам та характеристикам-ми повертаємо гроші. Ми докладаємо всіх зусиль, для того щоб якісно виконати Ваше замовлення. Технічні та технологічні особливості друку не дозволяють точно передати колір, який ви бачите у себе на моніторі. Тому, ми не приймаємо претензії по кольору, якщо вони ґрунтуються на «колір, як на моніторі», «колір, як друкували в когось там» . Звертайте увагу на це при оформленні замовлення.

Чи можлива післяоплата у відділенні автоперевізника при отриманні товару ?

Ми працюємо по 100% передплаті

Чи є знижки, або яка вартість футболок при замовленні більше трьох штук різних розмірів чи кольору?

Знижки надаються при замовленні більше 5 шт одного виду

Який термін виконання замовлення?

2-4 дні


Київ, вул. Євгена Сверстюка 21, офіс 402