Політика приватності

ТОВ «РА Дата Медіа» обслуговує сайт www.myprint.com.ua, робота даного сайту підлягає нормуванню та тлумаченню згідно із законодавством України.

Факт вашого звернення до даного сайту означає, що ви згідні з умовами даної Політики приватності, а також з Умовами використання цього сайту. Даний сайт не призначений для використання дітьми, які не досягли тринадцяти років, і ми свідомо не збираємо особисту інформацію про таких дітей на цьому сайті. Якщо нам стане відомо про те, що ми випадково отримали особисту інформацію від відвідувача, який не досягнув тринадцяти років, ми видалимо таку інформацію з нашої бази даних.

Особиста інформація На даному сайті ви повідомляєте нам інформацію про себе(наприклад ім’я, адрес, номер телефону, електронна адреса). Нижче описані варіанти надання такої інформації, а також вказано, яку інформацію ви можете нам направляти та правила її використання.

Зворотній зв'язок. При оформленні замовлення ви вказуєте своє ім’я, адрес електронної пошти, номер телефону та адрес доставки для того, щоб ми могли відповісти на всі ваші запитання, повідомити статус замовлення та вчасно зробити доставку.

IP-адреса. З метою спрощення технічної підтримки сайту, ми фіксуємо дані адрес мережевого протоколу IP усіх відвідувачів нашого сайту. Дані про ваш IP- адрес також допоможуть нам розпізнати вас при наступному відвідуванні нашого сайту.

Надання інформації. Ми не продаємо та не розкриваємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту, за винятком випадків: - якщо цього вимагає законодавство або судовий наказ, - правоохоронним органам або іншим державним службовцям - якщо ми вважаємо, що таке розкриття необхідно або доцільно для запобігання фізичної шкоди або фінансових втрат - у зв'язку з розслідуванням підозрюваного або фактичного правопорушення.

Ми залишаємо за собою право передачі будь-якої інформації про вас, яка знаходиться в нашому розпорядженні, у випадку продажу або передачі нами нашої компанії, її активів або їх частини. У випадку такого продажу або передачі, ми докладемо всіх розумних зусиль для того, щоб наш правонаступник використовував особисту інформацію, надану вами через даний сайт, відповідно до положень цієї Політики приватності.

Захист особистої інформації. Ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні заходи безпеки для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, зміни або знищення особистої інформації, наданої вами через даний сайт. Для захисту особистої інформації, наданої вами через даний сайт, ми використовуємо протокол безпечних з'єднань SSL.

Справжня Політика приватності може час від часу оновлюватися без попереднього повідомлення користувачів, при цьому зміни відображаються відповідно до наших правил розміщення інформації на сайті

Як з нами зв'язатися. Якщо у вас виникли запитання або коментарі щодо цієї Політики приватності, або якщо ви хотіли б, щоб ми обновили інформацію про вас або ваші уподобання, ви можете зв'язатися з нами за телефоном (095) 378 98 28, (066) 445 40 67

Питання і відповіді

Як називається метод нанесення на футболку?

DTF-друк (direct-to-film)- це порівняно нова технологія друку, яка дозволяє наносити повнокольорові зображення високої якості. Зображення переноситься на футболку, за допомогою термопреса. Заявлена зносостійкість ДТФ друку на тканинах більше 50 циклів прання, рекомендується не використовувати відбілюючі засоби, прати на програмі делікатне прання, температура 30 С, сушити речі на низьких обертах.

Чим відрізняються футболки Classic від Comfort? Та який склад тканини?

- Comfort Футболка модель комфорт-класу. Виріз оброблений рібом з додаванням еластану. Подвійні шви для запобігання деформації вироба, зміцнююча тасьма по коміру. Короткі рукава. Широка колірна гамма. Щільність: 190 г/м2
Матеріал: 100 % напівгребінна бавовна Ringspun
- Classiс Футболка - зручна, практична і демократична модель без бічних швів.
Комір футболки оброблений рібом з додаванням еластану, зміцнююча тасьма по коміру. Широка колірна гамма. Короткі рукава. Щільність: 150 г/м2
Матеріал: 100 % напівгребінна бавовна Ringspun

Чи можна зробити нанесення на моїй футболці?

Так, можна, але гарантії якості нанесення не даємо

Я не можу загрузити фото для малюнку, що робити?

Оформіть замовлення у нас на сайті без малюнку, а в коментарях добавте інформацію, що Вам потрібна допомога, менеджер до Вас передзвонить.

Чи потрібний спеціальний догляд за готовим виробом?

Так, ручне прання при температурі до 40°C, не терти нанесене зображення. Прасування навиворіт виробу.

Якщо мене не влаштовує виконане замовлення, що робити?

Якщо виконане замовлення не відповідає заявленим вимогам та характеристикам-ми повертаємо гроші. Ми докладаємо всіх зусиль, для того щоб якісно виконати Ваше замовлення. Технічні та технологічні особливості друку не дозволяють точно передати колір, який ви бачите у себе на моніторі. Тому, ми не приймаємо претензії по кольору, якщо вони ґрунтуються на «колір, як на моніторі», «колір, як друкували в когось там» . Звертайте увагу на це при оформленні замовлення.

Чи можлива післяоплата у відділенні автоперевізника при отриманні товару ?

Ми працюємо по 100% передплаті

Чи є знижки, або яка вартість футболок при замовленні більше трьох штук різних розмірів чи кольору?

Знижки надаються при замовленні більше 5 шт одного виду

Який термін виконання замовлення?

2-4 дні


Київ, вул. Євгена Сверстюка 21, офіс 402